Online: Членови: 0 | Гости: 106
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Жената во овој знак ги менува љубовниците како чорапи

Жените родени во овој знак лесно се заситуваат од секој нивен сексуален партнер.

Кога нема да успее да менува љубовници - таа измислува нови пози и техники, па тогаш партнерот помислува дека е „лесна женска“.

Како сопруга, жена родена во овој знак е сепак верна, но нејзиниот маж мора одлично да ја запознае нејзината психа. 

Тоа е жена во знакот Близнаци ( 22 мај - 21 јуни ).

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.
Zabavi mk logo

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка