Online: Членови: 0 | Гости: 222
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Не можат да издржат: Овие хороскопски знаци не знаат да чуваат тајна

Внимавајте понекогаш на кого се доверувате. Кај овие три хороскопски знаци чувањето тајна им е слаба точка.

 

 Близнаци

 За Близнаците се збори дека се најголеми озборувачи во Зодијакот. Познати се по тоа што не можат да издржат да ја држат устата затворена и дека се неверојатно последните луѓе на планетата на кои треба да им се доверите и да им кажувате за строго чувани тајни.

 Иако се добри за подигнување на атмосферата секако не би требало да чуваат тајна за организација на забава со изнендување.

 

 

Девица

 Девиците често се запознаени со животите на луѓето околу себе што понатаму доведува до тоа дека неретко случајно кажуваат тајни кои им се доверени. Девиците се посесивни и сметаат дека  треба се да знаат, со тоа ако не им се доверите они ќе го разберат тоа како ваша грешка.

 

 Стрелец

 Стрелците помалку се грижат за факти, а повеќе се бават со вистината. Тие се интензивни, живописни и многу харизматични. Познати се по своите приказни и сакаат да ги зголемуваат работите.

 Неретко прават драма без поголема причина. Бидете внимателни кога им се доверувате, бидејќи ако е тоа некоја добра приказан, тешко ќе ја задржат за себе. 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка


QUERY ERROR4 => The table 'session' is full