Online: Членови: 0 | Гости: 180
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Три хороскопски знаци кои не можат без секс

Никогаш не жалат поради нивниот избор...

 

Девица

Никогаш ама баш никогаш не ги намалува стандардите. Знае што сака и како да го добие тоа. Нејзините стандарди се високи и не се плаши ако остане сама. Сака одредени работи во животот, па така и во сексот. Не сака "млаки" жени/мажи и сака да има контрола во креветот. 

 

Стрелец

Многу, многу високи стандарди кои малку кој може да ги достигне. Никогаш не е понизен и секогаш сака да го има тоа што му припаѓа на самиот врв. Како да го карате кога е толку среќен? Страствениот Стрелец сака само најубаво од најубавото  бидејќи така се чувствува моќно.

 

Водолија

Целовреме во потрага по совршенство. Во неговата глава потрагата за идеален сексуален партнер е како потрага за скриено богатство. Како воден знак, обожава секс, во исто време е емотивец, па ако личноста во неговата глава не е во розев облак нема ни да ја примети.

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.
Zabavi mk logo

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка