Online: Членови: 0 | Гости: 225
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Жените во овие три хороскопски знаци се најпривлечни за мажите - Ова се нивните оружја!

Дали сте меѓу нив?

 

Ако и веруваме на астрологијата, жените во овие хорокопски знаци ги привлекуваат мажите без малку труд.

 

Нивното оружје е харизмата, а вниманието го привлекуваат каде и да се појават.

 

 

 

Бик

 

Жените родени во овој знак се многу шармантни поради што мажите лудуваат за нив.

 

 Појакиот пол посебно ги привлекува фактот дека овие жени живеат по свои правила. Иако се безгрижни и бараат мажи на кои можат да им се прилагодат,

 

листата на они кои паѓаат на нивниот шарм е предолга.

 

 000

 

Шкорпија

 

Мажите ги привлекува нивната убавина и однесување, но и фактот дека лесно пребирливи. Тешко е да ги импресионирате, а на мажите тоа најмногу ги привлекува.

 

 

 

Близнаци 

 

Друштвени се, а нивниот карактер е ангелски. Мажите се подготвени на се само да ги освојат. 

 

 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка


QUERY ERROR4 => The table 'session' is full