Online: Членови: 0 | Гости: 223
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

ОВИЕ 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ СЕ ВЉУБУВААТ НЕКОЛКУ ПАТИ НА ДЕН: ДАЛИ СТЕ МЕЃУ НИВ?

Вагите им даваат шанса на сите и се трудат да гледаат добро во се, па брзо се заљубуваат

Некои заљубени успеваат да го задржат здравиот разум и постепено се заљубуваат, но кај овие хороскопски знаци ништо не оди бавно.

Тие се способни да се заљубуваат секој ден, понекогаш дури и неколку пати на ден.

Близнаци

Друштвени, забавни и способни да разговараат со секого во секоја ситуација. Близнаците поради нивните социјални вештини многу брзо се дружат со луѓето, а доколку наидат на личност која може да го следи нивниот ритам, ќе се заљубат уште побрзо.

Рак

Емотивни луѓе кои брзо се заљубуваат, дури и кога навистина нема причина за тоа. Раковите живеат во свој свет и се склони кон фантазии, а доколку никој не ги врати во реалноста, многу брзо се врзуваат за личност за која сметаат дека е идеална за љубов.

Вага

Вагите им даваат шанса на сите и се трудат во се да гледаат добро, поради што можат многу брзо да се заљубат. Поради нивната попустливост, тие често се заљубуваат во луѓе кои се сосема различни од нив.

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка


QUERY ERROR4 => The table 'session' is full