Online: Членови: 0 | Гости: 132
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Секогаш бараат „влакно во јајцето“ - Хороскопски знаци кои не можеме да ги задоволиме

 

Некои луѓе едноставно не можете да ги задоволите, а астролозите тврдат дека тоа има врска со знакот во кои се родени и ги истакнуваат трите најголеми критичари во хороскопот 

 

Можете да се трудите до бескрај, но ако имате работа со некој од овие хороскопски знаци, целиот труд ќе биде залуден бидејќи тие се правите професионалци во пронаоѓање на работи кои не се добри. 

 

Близнаци 

Еден од најнеодлучните знакови е и најдобар во критикување на работите. Нивната сколоност кон предомислување е неверојатна, а всушност со неа ќе успеат да пронајдат негативни работи дури и таму каде што нормален човек не би пронашол 

 

Девица 

Девиците се перфекционисти,а со самото тоа и подложни на критикување - не само од други туку и од самите себе. На другите можеби тоа ќе им делува како хронично незадоволство, но Девиците всушност сакаат да ги направат работите совршени.

 

Водолија 

Оовј знак не е толку подложен на критикување на другите колку што сакаат да пронајдат грешки кај себе. Водолиите би сакале да бидат совршени во се што работат, а кога тоа нема да им успее, се чувствуваат како потполна грешка. За нив самокритиката е вид на терапија. 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.

Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Филмски маратон романтични филмови за викенд

Без разлика дали сте романтична душа или реалистична жена која сака да гледа некој друг жанр, мора да признаете едно нешто.