Online: Членови: 0 | Гости: 212
Како невидлив | Ја заборавив лозинката!
Сеуште не си дел од најромантичното семејство? РЕГИСТРИРАЈ СЕ!
Најави се!

Љубовен хороскоп за петок 26ти јуни - Близнаците и Девиците се на прагот да пронајдат љубов

Еве што денеска ѕвездите ви порачуваат!

 

 

 

ОВЕН

 

Љубов: Ќе имате прилика да ги поправите грешките во однос со личноста која ви се допаѓа.

 

Работа: Уживате во период на стабилност, но денеска се можни помалку проблеми.

 

Здравје: Променливо.

 

 

 

БИК

 

Љубов: Хармонија, посебно ако сте во љубов со некој со кој работите. 

 

Работа: Можно е да добиете задолѓение кое ќе ве израдува, бидејќи ќе биде нешто што сте го посакувале.

 

Здравје: Солидно. 

 

 

 

БЛИЗНАЦИ 

 

Љубов:Во период сте во кој лесно можете да пронајдете љубов, бидејчќи приликите сами ќе ви се наметнуваат.

 

Работа: Успех во се. Ќе дојдете во центар на внимание на вистинските личности и можеби ќе напредувате.

 

Здравје: Добро.

 

 

 

РАК

 

Љубов: Нема да имате многу прилики за љубов, но ако сте во врска,ќе уживате во стабилност и релативна хармонија.

 

Работа: Успех во се што подразбира манипулација со пари.

 

Здравје:Чувствително.

 

 

 

 

 

ЛАВ

 

Љубов: Ќе ви се допадне некој кој има исти интересирања или поради тоа што се движите во исти кругови.

 

Работа: Можна е добивка од се што има врска со образованието. 

 

Здравје: Променливо. 

 

 

 

ДЕВИЦА

 

Љубов: Ќе доживеете нова љубов, но ако сте во врска, може да ви биде досадно и размислувате за некој нов.

 

Работа: Нестабилна ситуација, можни се долгоочекувани промени.

 

Здравје: Нервоза.

 

 

 

ВАГА

 

Љубов: Денеска ќе имате потреба да потсетите на минатите љубови.

 

Работа:  Успех во работата со недвижнини, посебно ако работите со издавање или купопродажба.

 

Здравје: Инфекции.

 

 

 

ШКОРПИЈА

 

Љубов: Ништо конкретно нема да се случи.

 

Работа: Можно е да добиете добра прилика за работа преку некое пријателство или личноста која ви е роднина.

 

Здравје: Многу добро.

 

 

 

СТРЕЛЕЦ

 

Љубов: Ќе искажете чувство на интересен начин, а и партнерот ќе биде расположен за љубов.

 

Работа: Можете да очекувате дека работите функционираат без проблем.

 

Здравје: Солидно.

 

 

 

ЈАРЕЦ 

 

Љубов: Се чувствувате емотивно исполнето и задоволно со својата ситуација, бидејќи некој вас пријатно ќе ве изненади.

 

Работа: Среќа во работата за странска фирма.

 

Здравје: Солидно.

 

 

 

 

 

ВОДОЛИЈА

 

Љубов: Ќе воспоставите комуникација со привлечната личност и можен е развој на случувањата. 

 

Работа: Долго сте биле незадоволни, но сега имате прилика за напредок.

 

Здравје: Солидно.

 

 

 

РИБИ

 

Љубов: Ќе имате желба да почнете заеднички живот со избраната личност и денес е добар ден за тоа.

 

Работа: Можни се нови прилики за работа и напредок во кариерата.

 

Здравје: Нервозен стомак.

 

 

Прочитајте повеќе

Содржините на интернет страницата Романтични.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Не е дозволено превземање, користење или реобјавување (дозволено е реобјавување само на дел од содржината со ставање линк до содржината што се цитира) без писмена дозвола од Бест Нет Студио, во спротивно ќе Ви пратиме фактура со назнака „плагијат“ во вредност од 15.000 денари.Коментари

Остави КоментарСлики од нашите членови

Zabavi mk logo

Љубовни правила

Кивалче

Препорачуваме филм

Најубави романтични филмови на сите времиња

Летните вечери се создадени за романтични филмови - комедии, драми, трагедии...Гушнати со партнерот или со семејството,романтиката е таа која ни треба. Мојата девојка


QUERY ERROR4 => The table 'session' is full